';
Preloader logo
side-area-logo

Kurumsal

zayıf akım teknolojilerinde projeden, anahtar teslim hizmet

Zayıf Akım Sistemleri

MIKROTECH ELEKTRONIK

Kurulduğumuz yıldan bu yana müşterilerimizin en çok tercih ettiği marka olmaktan gurur duyuyoruz. Tecrübemizi, yeni projelerimize de aktararak kaliteli hizmet garantimizi müşterilerimize sunuyoruz.

Tarıhçe

Firmamız, 1980 yılında Türkiye’deki elektronik sektöründe zayıf akım ürünlerinin üretimi ve satışı konusunda kurulan ilk firmalardan biridir…

Elektronik sektöründe, Anfi, Hoparlör, Anons ve Ses sistemlerinde üretimdeki kalitesini kanıtlayarak, bir çok fuarda ürünlerini tanıtmıştır.

Kuruluşundan bu yıla kadar geçen süre içerisinde bilgi ve teknoloji konusunda kendini sürekli yenileyen yapısı ve tecrübesi ile geçmiş yıllardan itibaren başarısını arttırarak sektörde önemli bir noktaya gelmiştir ve seçkin müşteri portföyü ilede diğer firmalar arasında kendisine sağlam bir yer edinmiştir.

2000’li yılların başından itibaren TOKİ ve MEB’in projelerinde müşterilerine hizmet sağlayarak, Seslendirme, Yangın algılama, Telefon santrali, Cctv, Acil yön armatürleri, Acil aydınlatma kitleri ve Hemşire çağrı sistemleri ürünlerinde ihale hazırlık, satış, kurulum, devreye alma ve genel servis hizmetlerini yerine getirmektedir.

2010’lu yıllarla birlikte parekende satışını azaltarak tamamen taahhüt işlerine gücümüz aktarılmış ve bu sektörde müteahhit ve mühendislik firmaları ile projelerimizi çalışmaktayız. Okul, Yurt, Hastane gibi işlerde şartname ve projelere uygun olarak malzemelerimizi sunarak müşterimize bir çok marka arasından en uygun şekilde seçim olanağı sunuyoruz. Bu şekilde en uygun ve tamamen uyumlu, sorunsuz bir şekilde çalışmalarımızı tamamlıyoruz.

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

Proje ve ihalelerde birlikte çalıştığımız, işleriniz için çözüm ürettiğimiz markalarımız…

Diger Markalar
SON PROJELERİMİZ

İhalesini aldığımız ve yapımı devam eden projelerimizi inceleyebilirsiniz.